Znajdź buty dla siebie w super cenie kliknij tutaj
Darmowa dostawa od 170,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak kupić damskie buty w Internecie?

2019-06-05
Kobiety wprost kochają buty! Nie wyobrażamy sobie życia bez co najmniej kilku par szpilek, adidasów, pięknych kozaków, balerinek i wielu innych, które potrafią dodać nam niesamowitej klasy oraz szyku. Coraz częściej, kiedy Internet zaczął się rozwijać, zaczęłyśmy kupować obuwie online. Jest to wygodna forma, która nie wymaga od nas wyjścia z domu i tracenia czasu na chodzenie po sklepach. Jak zatem kupić buty damskie w Internecie? Podejmując się zakupu obuwia damskiego w sieci, powinniśmy rozpatrzeć kilka aspektów. Ważna jest tu kwestia naszej płatności (Nasz sklep obsługuje bezpieczne płatności z Przelewy24) oraz bezpiecznego i efektywnego dostarczenia nam, zakupionego produktu. Jeżeli już gdzieś dokonywałaś zakupu i wiesz, że zamówienie zostało zrealizowane poprawnie, warto wracać do tych miejsca. Nie bój się jednak nowych butików. Jesteśmy stosunkowo nowym sklepem internetowym, jednak od wielu lat prowadzimy sprzedaż stacjonarną w trzech sklepach zlokalizowanych w Łęcznej i w Świdniku! To gwarancja bezpiecznych zakupów.

Zwróć uwagę na numerację butów

Zakupienie buta w sklepie stacjonarnym jest bardzo prostą czynnością bowiem wybieramy wymarzony model, przymierzamy i kupujemy. Jeżeli rozmiar się nie zgadza, mierzymy do skutku. W przypadku zakupu przez Internet, sytuacja wygląda inaczej, ale wcale nie gorzej. Należy jedynie pamiętać aby nie sugerować się numeracją producenta, a zawsze zwracać uwagę na rozmiar wkładki.

Obejrzyj zdjęcia obuwia i ich opis

Nie widząc buta na żywo, ciężko jest Ci ocenić jego wygląd. Opierasz się zatem jedynie na zdjęciach, które zostały umieszczone na stronie sklepu. Z tego też powodu powinny być one profesjonalnie wykonane. Nie daj się zwieść jedynie fotografii, która przedstawia buta z przodu. Współczesna technologia pozwala nam na bardzo wiele. Dodatkowym atutem są zdjęcia na modelce bowiem pozwala nam to sprawdzić jak produkt wygląda na nodze. Oczywiście wygląd naszego obuwia odgrywa bardzo ważną rolę, ale często wspaniałe zdjęcie może przyćmić nam całe wykonanie produktu. Ważne abyśmy przed zamówieniem obuwia, szczegółowo przeczytały opis danego produktu. Zwróć uwagę na materiał, z którego została wykonana wkładka, cholewka, czy też podeszwa. Dodatkowo jeżeli kupujesz buta na obcasie sprawdź jaki jest jego rodzaj oraz wysokość.

Zwroty oraz reklamacja

Nie zawsze będziesz zadowolona ze swojego zakupu przez Internet, dlatego też przed zakupem, warto abyś sprawdziła ile masz czasu na zwrot. Nie zapomnij też przeczytać informacji o reklamacji, kiedy obowiązuje i ile sklep ma czasu na jej rozpatrzenie. To są bardzo istotne rzeczy, które później mogą rodzić bardzo wiele niepotrzebnych konfliktów. Znając powyższe zasady, na pewno już wiesz, jak kupić damskie buty w Internecie.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
pixel